De Dubai Roadshows en Meet2Talk-evenementen van het boutique vastgoedagentschap Best Luxury Properties zitten in een nieuw jasje en houden eind november opnieuw halt in België en Nederland.
Er wordt geen onderscheid meer gemaakt, vanaf nu verwelkomen de adviseurs van Best Luxury Properties u hartelijk op 'Meet to Talk'.
Meet to Talk's November en December 2024 (voorheen Roadshow en Meet2Talk)
Wanneer? maandag 25 november 2024
Waar? Den Bosch (Nederland)
Wanneer? maandag 28 november 2024
Waar? Lanaken (België)
Wanneer? zaterdag 30 november en zondag 1 december 2024
Waar? Noordwijk (Nederland)
Inschrijven voor onze vastgoed evenementen is gratis en kan via deze link.
De Meet to Talk's van Best Luxury Properties bieden vastgoedinvesteerders de unieke kans om rechtstreeks in contact te komen met Belgische en Nederlandse experts in onroerend goed uit Dubai.
We delen niet alleen de mogelijkheden, laatste updates en trends van de vastgoedmarkt in Dubai, maar beantwoorden ook al uw vragen.
Over Best Luxury Properties
Best Luxury Properties is een premium vastgoedagentschap opgericht door Guy Penders, dé expert in vastgoed in Dubai. Wij zijn bereikbaar via info@bestluxury.properties of telefonisch/WhatsApp: +32 474 49 32 68 (België) / +971 50 287 8964 (lokaal).